ГЛЕДАЙ: Крушарски: Мен защо не ме заплашват? На мен ми пишат само жени

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски говори след победата на отбора му над Славия в 3:1, предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg. ”Време е за оставка на шефа на съдиите. Оставка! Язък, че е от Пловдив! Другия път ще си седнем на центъра и няма да играем. Ако искат другите да ни вкарват. Мен защо не ме … Продължете с четенето на ГЛЕДАЙ: Крушарски: Мен защо не ме заплашват? На мен ми пишат само жени