Локо направи обрат на азери след две дебютни попадения с “черно-бялата” фланелка

Отборът на Локомотив (Пловдив) записа първата си победа от подготвителния лагер в Турция, след като днес успя да победи азърбайджанския Себаил с 3:1.

Парвиз Умарбаев изравни за 1:1, а Елитон и юношата Архан Исуф вкараха първите си попадания с “черно-бялата” фланелка.

Първото полувреме на срещата завърши при преднина на Себаил, но на почивката старши треньора Бруно Акрапович направи четири промени. Велковски, Райков, Буна и Елитон замениха Зигдан, Ангелов, Банович и Михалевич.

Първото попадение в срещата за “смърфовете” падна в 70-ата минута след хубав удар на Умарбаев. Последваха бързи голове на Елитон и Исуф, който бяха достатъчни за победата с 3:1.

Стартов състав на Локомотив: Росен Андонов, Муса Мохамед, Зигдан (Велковски), Асен Георгиев, Димитър Везалов, Янко Ангелов (Буна), Парвизджон Умарбаев, Игор Банович ( Банович), Филип Михалевич (Райков), Весо Марчев и Аралица.

Ето от какво е доволен, и от какво не, Бруно Акрапович след първия мач на Локомотив (Пд) в Турция