ГЛЕДАЙ: “Черно-белият” празник продължава по трибуните…

Феновете на Локомотив (Пд) изстреляха обилно количество феорверки и димки в началото на втората част на срещата реванш от 1/2 финалния плейоф от “Втората осмица” между Локомотив (Пд) и Черно море, видя репортер на TrbiuanaPlovdiv.bg. На почивката “смърфовете” водят с 2:0 след попадения на хърватина Филип Михалевич. Срещата можете да следите НА ЖИВО в сайта … Продължете с четенето на ГЛЕДАЙ: “Черно-белият” празник продължава по трибуните…