Ботев (Пд) 2002 представя Купата пред феновете

Юношите на Ботев от набор 2002, които преди дни спечелиха Купата на България, ще представят трофея пред феновете. Това ще се случи в минутите преди неделния сблъсък от Първа Лига с ЦСКА-София. Момчетата на Иван Гешев взеха Купата след успех над Левски във финалната среща. “Жълто-черните” изоставаха в резултата на почивката, но през втората част … Продължете с четенето на Ботев (Пд) 2002 представя Купата пред феновете