Ботев ПловдивНационалиПловдивчаниФутбол

Три “канарчета” играха за юношеския национален отбор до 19 години, при победата над Хановер

Юношеският национален отбор на България до 19 г. започна с победа подготвителния си лагег на германска земя. Възпитаниците на треньора Методи Деянов надиграха с 1:0 връстниците си от тима на Хановер. Единственият гол в срещата, която се игра в Барзингхаузен беше дело на Мики Орачев. Защитникът на Левски откри резултата още в четвъртата минута след пробив отляво и добър завършващ удар. Отново той направи още няколко отлични включвания до края на срещата. Серкан Юсеин също се опита да порази противниковата врата в  78-ата и 89-ата минути. Жълт картон в края на мача получи Антонио Вутов. Следващата приятелска среща на отбора е в четвъртък на стадион “Порше” във Волфсбург от 15:30 ч. българско време.

Серкан Юсеин игра цял мач, а Владимир Айтов и Валентин Томов влезнаха като резерви.