Тошко Неделев дебютира за Майнц при равенство срещу белгийци

Новото попълнение на Майнц 05 Тодор Неделев дебютира за Майнц 05 в първата контрола на тима за новата година срещу белгийския Оостенде, завършила 1:1.

Звездата на Майнц Шинджи Оказаки откри резултата в 23-та минута, но в 40-та Хавиер Луиснт изравни.

Още от началото на второто полувреме Томас Тухел пусна Неделев, който направи неофициалният си дебют за немците.

Майнц пропусна да победи през второто полувреме и така срещата завърши наравно 1:1. Като Неделев направи силен дебют, след изпълнение на фаул изстрелът му премина над гредата, а по-късно пробва и топовен изстрел от 25 метра и принуди вратаря на бегийците на парира шута му.

Утре Майнц ще изиграе втората си и последна контрола в Марбея срещу холандския НЕК Ниймеген.

Майнц 1-ро полувреме: Кариус, Бел, Свенсон, Новески, Парк, Гейс, Моритц, Сото, Мали, Мюлер, Оказаки

Майнц 2-ро полувреме: Зентнер, Шилк, Бунгерт, Росбах, Диаз, Кох, Зимлинг, Салер, Неделев, Паркър, Полтър