СНИМКИ И ВИДЕО: Ботев отново не успя на “Армията”

Ботев загуби при гостуването си от ЦСКА с 1:0 в среща от 11-ия кръг на елита. Единственото попадение за домакините реализира Тони Силва в 67-та минута.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на загиналите в село Горни Лом.

Неточен удар на Иван Цветков в 6-та минута. Последва и неточен изстрел на Божидар Васев.

В 10-та минута Тони Силва центрира Буш засече с глава, но не успя да отправи добър удар и топката излезе в аут.

20141003_184604 (Copy)

В 14-та Иван Цветков центрира от корнер, а Лъчо Балтанов се размина с топката и не успя да нанесе удар. Последва контра за ЦСКА, която завърши с неточен удар на Силва.

В 26-та минута Антон Карачанаков отправи удар от фаул, който беше уловен от Стаховяк.

След това Иван Цветков изпълни корнер като комбинира късо с Огнянов, Цветков центрира и с глава засече Балтанов, но Дивиш изби получи се ново центриране и отново Балтанов засече с глава, но този път Дивиш улови.

В 29-та минута Сънди изведе чудесно Буш, който финтира Стаховяк, но би близо до десния стълб и топката излезе в аут.

В 36-та минута хубав удар на Маркиньос от около 25 метра, който мина опасно над вратата.

20141003_191323 (Copy)

В 49-та минута Тони Силва отправи удар, който беше уловен от Стаховяк.

В 53-та минута Карачанаков центрира от фаул към Венци Василев, който засече с глава, а Стаховяк улови.

В 62-та минута страховит удар на Йордан Христов не намери очертанията на вратата.

В 65-та минута Антон Карачанаков центрира от корнер, а Сергиу Буш засече с глава неточно.

Малко по-късно Пламен Николов засече с глава центриране на Мариян Огнянов.

В 67-та минута ЦСКА откри резултата Луис Соарес навлезе в пеналта и подаде към Тони Силва, който на празна врата реализира за 1:0.

В 81-та минута Буш отправи удар, който беше избит в корнер от Стаховяк. След корнера Галчев центрира Илиев пропусна топката, а Буш с удар от въздуха прати топката над вратата.

В 88-та минута Галчев отправи удар, който беше избит от Стаховяк в корнер, след него не се случи нищо интересно.

Ботев остана 6-ти с 18 точки, а ЦСКА е лидер с 23.