СНИМКИ И ВИДЕО: Трагичен Ботев изравни антирекорд отпреди 5 години

Ботев допусна най-тежката си загуба при гостуване след като загуби с 3:0. Карлос Фонсека и на два пъти Радослав Василев реализираха головете за домакините.

Още в 6-та минута Ботев беше принуден да направи принудителна смяна. Като Алекс Колев получи удар и не успя да продължи игра и беше заменен от Цветелин Чунчуков.

В 13-та минута Ботев можеше да открие, след като Лъчезар Балтанов изведе чудесно Момчил Цветанов, който отправи удар, но Георги Петков спаси.

В 18-та минута Мариян Огнянов отправи хубав удар, който беше уловен от Петков. Само 3 минути по-късно Ромен Инез засече с глава центриране от корнер на Момчил Цветанов, но ударът му беше неточен.

20141129_132829 (Copy)

В 32-та минута при първата си опасна атака Славия откри резултата с гол на Карлос Фонсека, който се озова сам срещу Стаховяк и го преодоля за 1:0.

В 35-та минута Димитър Везалов отправи неточен удар с глава.

В 45-та минута Лъчезар Балтанов отправи удар, след това се стигна до рикошет и корнер за пловдивчани, а полувремето завърши с неточен удар с глава на Ромен Инез.

В началото на второто полувреме Фонсека излезе отново сам срещу Стаховяк, но полякът успя да спаси.

20141129_132904 (Copy)

В 50-та минута Балтанов отправи неточен изстрел.

В 53-та минута Ромен Инез отправи удар, който затрудни Петков и той изпусна топката. Момчил Цветанов обаче не успя да насочи топката от близо и я прати в аут.

20141129_144739 (Copy)

В 56-та минута Радослав Василев получи пас зад защитата на Ботев и вкара за 2:0.

В 62-та минута Иван Цветков отправи удар, който беше спасен от Петков.

В 73-та минута Радослав Василев отново се озова сам срещу Стаховяк и го преодоля за 3:0.

Така Ботев записа втора поредна загуба с 0:3 и изравни антирекод от сезон 2009/2010.