МарицаФутбол

СНИМКИ: Марица с тежка загуба от Атлетик Куклен

Марица записа изключително тежка загуба с 0:4 като гост на Атлетик Куклен при третата си контрола по време на зимната подготовка. Маричани играха и без доста от основните си играчи.

Още в третата минута Асен Кочев можеше да откри за Марица, но ударът, който отправи с глава премина покрай вратата.

В 20-та минута Йордан Влашки нацели напречната греда, а 28-та гол на Християн Христев беше отменен заради засада.

В 30-та минута след грешка в отбраната на Марица Костадин Лозанов откри резултата останал сам срещу Йонов.

През второто полувреме Атлетик вкара още три попадения.

Първо в началото на втората част Сезен Ибрям засече центриране с глава за 2:0.

Последва попадение на Димитър Джонджуров- Джонито след удар от 10-на метра за 3:0.

А отново Димитър Джонджуров оформи крайното 4:0 след грешка на Горан Гръблев.

Дебют за Марица направиха Димо Хаджиев и Абип Конедарев. Другата седмица ще стане ясно кои от играчите на проби ще продължат в клуба, а на 27-ми февруари Марица ще картотекира играчите за втория полусезон.

Марица: Стефан Йонов, Кирил Ангелов, Светлозар Барашки, Атанас Савов, Стойчо Бебелеков, Йордан Влашки, Елмаз Сюлейман, Хакан Байрямов, Християн Христев, Атанас Джаферов, Асен Кочев (Горан Гръблев, Димо Хаджиев, Ерсин Тахсин, Абип Конедарев)