Локомотив ПловдивФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Локомотив спечели Pomorie cup след минимална победа над Созопол

Локомотив победи Созопол с 1:0 във финала на Pomorie cup 2015 и така “железничарите” спечелиха турнира. Единственото попадение реализира Бирсент Карагарен в 32-та минута.

В 18-та минута Ласиман се озова на добра позиция, но беше спрян от защитник на Созопол. Играчите на Локомотив искаха дузпа, но съдията не отсъди нищо.

В 20-та минута над стадиона започна да вали дъжд.

В 32-та минута при първата по-сериозна опасност в двубоя пред двете врати Локомотив успя да открие. Бирсент Карагарен засече с глава центриране отляво и изведе “смърфовете” напред в резултата.

IMG_1480 (Copy)

В последните минути на първата част Карагарен се опита на два пъти да прехвърли вратаря на Созопол Теменлиев, но и при двата случая топката премина покрай вратата.

Още в началото на второто полувреме Михаил Георгиев от Созопол беше изгонен с червен картон. На негово място влезе друг играч на Созопол и численото равенство на терена се запази.

В 63-та минута Карагарен отправи добър изстрел, който срещна лявата греда.

В 70-та минута беше пуснато осветлението на стадиона в Поморие, като двубоят се доигра на осветление.

IMG_1498 (Copy)

В последните минути Созопол опита да изравни, като най-чистото положение се откри пред Станимир Баев, който стреля с глава, но Господинов успя да избие от голлинията.

Така Локомотив успя да спечели титлата в Pomorie cup 2015, след като победи с 1:0 Созопол. Това беше последна контрола на Локомотив през зимната подготовка.

Локомотив: Господинов, Илиев, Горанов, Дишлиев, Дяков, Сандански, Траянов, Вълчев, Кики, Карагарен, Ласимант

Резерви: Якимов, Скорчев, Стамов, Янъков, Османов, Филипов, Молдованов, Костадинов

Созопол: Теменлиев, Делчев, Русев, Хашев, Коев, Мустафа, Шерденов, Стефанов, Георгиев, Баев, Тачев

Резерви: Нотев, Митев, Радев, Димов, Янков, Цеков, Колев, Шабарков, Гюзелев

* Видеоклипът е качен от екипa на TribunaPlovdiv.bg в 720p HD качество, но YouTube ще го стартира с 360p. За да го стартирате с 720 HD качество е нужно едно кликване на “Настройки” (намира се на черната лента в дясно под клипа) и след това да изберете 720 HD.