ФК РаковскиФутбол

Раковски не успя да победи Спартак Варна

Сателитът на Ботев Раковски пропусна чудесна възможност да постигне първата си победа от началото на сезона в “Б” група.

ФК Раковски завърши 1:1 с варненския Спартак у дома. В 71-та минута Янаки Смирнов откри резултата, а само 4 минути по-късно ветеранът в състава на домакините Христо Телкийски изравни резултата.

До края на срещата Раковски така и не успя да стигне до победен гол и записа 4-то си равенство от началото на сезона. До момента Раковски все още няма победа като е на дъното в класирането с 4 точки.

Раковски: Илия Николов, Ангел Рахов, Радослав Терзиев, Божидар Васев, Лазар Марин, Христо Телкийски, Боримир Карамфилов (Серкан Юсеин 68), Венцислав Гюзелев (Емил Камберов 76), Сашо Лачев, Цветан Павлов, Цветелин Чунчуков