ДюшЛокомотив ПловдивФутбол

Победа за Локо (Пд) U17 на старта на турнира на Христо Бонев

Юношеският тим на Локомотив U17 започна по прекрасен начин второто издание на турнира под егидата на Христо Бонев. “Черно-белите” спечелиха с 1:0 над ДИТ (София), които са част от Септември (София). Единственото попадение в срещата бе дело на Ириней Айлов. Така Локомотив U17 направи подарък на всички привърженици по случай 91-ят рожден ден на тима.

Срещата започна с натиск на Локомотив. Няколко поредни корнера пред вратата на ДИТ затрудниха съперника, но гол не падна. В 10-та минута на срещата след едно центриране Ириней Айлов засече топката и откри резултата за 1:0. В 13-та минута прехвърлящ удар от страна на съперника бе спасен с вещина от стража на “черно-белите” Йордан Йотов. До края на полувремето Локомотив доминираше и стигна до няколко добри възможности. В 45-та минута Филип Колев нахлу от дясно, матира двама защитници в розово, и подаде към Иван Кънев, който стреля, но във вратаря на ДИТ.

Вземи 100% бонус до 100 лв. за нови клиенти в bet365. Гледай над 100 000 мачове. Залагай на живо удобно от твоя мобилен телефон и печели с още много страхотни бонуси в bet365. Започни с бонус от 100 лв. от сега оттук >>>

През втората част нещата не се промениха и “черно-белите” бяха по-активния отбор. Шансове пред гола имаха Златко Христев, Павлин Стойчев, Филип Колев и Петко Петков, а два гола бяха отменени заради засада. Отборът на ДИТ се отчете с една горна греда в средата на втората част.

Източник: lokomotivpd.com