Из градаФутбол

Отборите на Община Пловдив и журналистите в града със зрелищно равенство на стадион “Пловдив”

Вчера на стадион Пловдив сили премериха отборите на Община Пловдив и на журналистите в града. Двата отбора си спретнаха зрелищен хикс 3:3, с много положения пред двете врати. Медията на TribunaPlovdiv.bg бе представена от трима играчи – Цветан Инджов, Валентин Видолов и Теодор Стаменов.

В първите минути двата отбора стояха леко сковано на терена, но тима на журналистите успя да поведе в резултата след попадение на Неделин Петров. Кметът на район Серен Ральо Ралев бързо изравни резултата.

След подновяването на играта, Цветан Инджов от нашата медия успя да засече кълбото след разбъркване пред наказателното поле и отново изведе журналистите напред в резултата.

Няколко минути след това, общинарите успяха да изравнят, а точен бе кметът на Пловдив Иван Тотев, който влезе през втората част.

В следващата атака, пресаташето на Локомотив – Стойчо Генов фаулира Ральо Ралев, като реферът на срещата Светослав Мендизов му показа жълт картон.

Десет минути преди края, Иван Стоянов проби добре през защитата на журналистите и с изстрел по земя изведе за първи път общинарите напред в резултата.

Журналистите се хвърлиха на щурм пред вратата на общинарите и малко преди края на срещата, Инджов пусна към пресаташето на Ботев – Митко Лишев, който с хубав удар от дясно остави безпомощен вратаря на община Пловдив за крайното 3:3.