Ботев ПловдивВ чужбинаПловдивчаниФутбол

Неделев дебютира в Бундеслигата, Майнц загуби

Тодор Неделев направи дебют в Бундеслигата, пловдивчанинът попадна за първи път в групата на 05 от както беше привлечен през зимата и направи своя дебют в едно от най-големите първенства в света. Майнц 05 обаче загуби като гост на Айнтрахт Брауншвайг с 1:3.

Неделев влезе в игра в 75-та минута на мястото на Юлиан Кох при резултата 2:1 за домакините от Айнтрахт, но само няколко секунди по-късно Кумбела с хубаво изпълнение на задна ножица затвърди победата на Брауншвайг с трети гол.

Неделев изпълни няколко статични положения пред вратата на Айнтрахт в минутите си на терена.

Кумбела откри в 18-та минута, а в следващата атака Майнц изравни с гол на Николай Мюлер. Нилсен даде преднина на домакините с гол в края на първата част, а Кумбела оформи крайното 3:1 с втория си гол в срещата.