ВетераниМарицаФутбол

Марица поведе класирането в “Б” ОФГ

Втората формация на “Марица” победи като гост “Спортинг” (Бенковски) с 0:5 и оглавява временното класиране в “Б” ОФГ, заедно с тима на “Марица” (Цалапица).

Двата тима имат пълен актив от по 9 точки на върха в таблицата.

Срещата се игра на стадиона в съседното село Войсил. “Жълто-сините” бяха по-дейният отбор и заслужено стигнаха до убедителния успех. Иван Пастърмаджиев изведе маричани напред в 25-та минута, а Милен Танчев удвои в 35-та. Христо Николов направи резултата класически в 59-та минута.

След гола бяха извършени две смени, като Ральо Ралев влезе на мястото на Димитър Шишков, а малко по-късно Веселин Тосев замени Иван Пастърмаджиев. В 75-та минута, от дузпа, вратарят на маричани Константин Велков направи 0:4, а в 78-та Ральо Ралев оформи крайното 0:5, след асистенция на Веселин Тосев.

Следващото препятствие пред Марица е отбоът на “Спартак” (Ново село). Срещата е на 2-ти октомври, от 16 часа, на стадион “Марица”.

“Марица”-2: Константин Велков, Димитър Шишков (Ральо Ралев), Павел Христов-капитан, Янко Узунов, Веселин Димитров, Атанас Атанасов, Милен Танчев, Емил Кръстанов, Данчо Узунов, Христо Николов, Иван Пастърмаджиев (Веселин Тосев).