ДюшЛокомотив ПловдивФутбол

Локомотив с победи над Векта и Стамболийски при набор 2006

Отборите на Локомотив набор 2006 успяха да постигнат две победи тази сутрин в първенството Футбол 7. На игрищата на СОУ “Св. Софроний Врачански” “черно-белите” юноши победиха с 6:0 Векта (Пловдив) и СФК Тракия-1931 (Стамболийски) с 4:2, съобщават от клуба.

Днес от 11:00 Локомотив-1 се изправи срещу тима на Векта (Пловдив). Момчетата на треньора Тодор Костов държаха инициативата през всичките три полувремена. “Черно-белите” поведоха в 7-та минута на първата част след далечен удар и грешка на вратаря на Векта. През второто полувреме Локомотив успя да реализира още 5 безответни гола.

През третата част “черно-белите” имаха още добри възможности за попадение, но не успяха да ги реализират и двубоя завърши 6:0.

В другия двубой за деня Локомотив-2 се наложи над СФК Тракия-1931 (Стамболийски) с 4:2. “Черно-белите” контролиха срещата през по-голямата част и заслужено се поздравиха с крайния успех.