В чужбинаВиктория Волей - мъжеВолейбол

Иво Драмов с победа в Канада

Със сладък обрат в тайбрек се поздравиха Иво Драмов и съотборниците му от Куийн’с Юнивърсити Гейлс (Кингстън) в среща от мъжкото студентско първенство на Канада.  След като изоставаха с 11:14 в петия гейм от мача срещу гостуващия Уиндзър Лансърс (Уиндзор), Галите намериха пътя към победата с крайното 3:2 (20:25, 25:16, 25:18, 21:25, 17:15).  Българското либеро на победителите записа 65% добро посрещане и страхотните 22 спасени топки в защита.  Иво направи 6 паса за атака.

Ден преди този успех обаче Куийн’с загуби от гостуващия Уестърн Мастангс (Лондон) с 1:3 (25:20, 21:25, 15:25, 23:25).  В този мач Иво Драмов регистрира 59% добро посрещане, както и 12 извадени топки и 5 подавания за атака.

След тези срещи пловдивчанинът вече има по 3.03 спасени топки средно на гейм и излезе начело в индивидуалната класация по този показател в своята конференция.  Той заема и второ място в общата класация от всички четири конференции.

Във временното класиране в конференцията Куийн’с заема шестото място с четири победи и шест загуби. Следващите мачове на отбора са на 11 и 12 януари, когато в Кингстън ще гостуват Уотърлу Уориърс (Уотърлу) и Гуелф Грифънс (Гуелф).