Новини

Димитър Илиев: Гордея се, че съм юноша на Локомотив, това е една от най-силните ми години

4 коментара 📁 Локомотив, Футбол 🕔09.декември 2019

Капитанът на Локомотив (Пловдив) коментира успеха на неговия отбор с 3:0 над Дунав, след като бе избран за Играч на мача.

“Първото полувреме беше едно от най-силните ни, като изключим първите 10 минути, влязохме лежерно в двубоя, но падна гола и бяхме пълни господари на терена през първите 45 минути. Напълно закономерна победа, липсваше ни концентрация в началото на двете полувремена”, коментира Илиев.

“Дунав играе много рисковано, защитниците им търсят изкуствената засада, някои ситуации ми се сториха, че не са. Но успехът с 3:0 е закономерен и заслужен. Целият отбор вкарва голове, създаваме и положения, най-нормалното нещо за един нападател е, когато получава добри пасове да реализира.

Имам свобода на терена, но се надявам и да продължа да бележа. Ако победим Левски ще зимуваме на второ място, със ситурност сме трети. Гордея се, че съм юноша на Локомотив, изпращам една от най-силните си години, спечелихме и трофей”, каза още Играчът на мача Димитър Илиев.