ГЛЕДАЙ: От Локо Пд скочиха яростно на съдията на “Лаута”

Феновете, футболистите и спортно-техническият на Локомотив Пд бяха бесни на съдията Стефан Апостолов след първата част срещу Етър.

Съдиите не видяха засада на Даниел Младенов в 36-ата минута. След тази ситуация крилото на Етър ВТ се измъкна сам срещу Луков и провокира фаул на стража, след който гостите получиха дузпа (вкарана от Георги Сърмов за 0:2), Мартин Луков получи директен червен картон.

Ще изгори ли Мартин Луков за финала срещу Ботев Пд?

След края на полувремето капитанът Димитър Илиев, помощникът Александър Тунчев, както и всички фенове на централната трибуна на “Лаута” поискаха обяснение от Апостолов, който за пореден път показа слабостите си при ръководене на футболни мачове по нашите терени.

Президентът Христо Крушарски пък успокояваше своите играчи, за да не навлекат допълнителни санкции, видя нашата медия.