Локомотив ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

ГЛЕДАЙ: Акрапович: Победиха ни с късмет, момчетата ми заслужават пълен стадион

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович говори след загубата с 1:0 от ЦСКА – София, предаде репортер на TribunaPlovdiv.bg от “Лаута”.

“Двубоя беше интересен. Мисля, че влязохме в мача така както искахме. Имахме си нашите положения при резултат 0:0, мисля че точката беше резонна за нас. В края на мача направихме каквото можехме. Имаше една ситуация през първото полувреме, която да вкараме гол, но видяхте, че не успяхме.

Посинкович и Буна имаха шансовете през първото полувреме, през втората част Карагарен също имаха шанс. Един път ще вкараш гол, но друг път в мачове като този нямаш късмет. Искаме да играем по-добре.

Аз имам план за всеки един мач. Бирсент има своята бързина, а моят план беше да влезе и да реализира когато има добър шанс. Отдавам загубата изцяло на късмет на противника.

За Купата на България искаме да продължим напред, няма значение с кой ще играем. Момчетата ми заслужават пълен стадион, защото играем добър футбол и взимаме точки от горните отбори.

Мисля, че до момента свършихме добра работа. Гледам позитивно на нещата. Мисля, че нашия отбор, който е не е голям – от 18-19 играча се представя добре. На момчетата след загубата им казах, че съм доволен от играта им. Имаме шанс в следващата среща да покажем, че играем добре и да победим”, завърши Аракпович на въпроси на TribunaPlovdiv.bg.

Митко Илиев: Поемам вината, нямахме доза късмет днес