Локомотив ПловдивФутбол

Вижте как се представиха каращите проби в Локомотив срещу Куклен

Носителят на Купата на България Локомотив (Пловдив) започна предсезонната си подготовка с равенство срещу тима на Атлетик (Куклен).

”Черно-белите” получиха попадение през първата част от ”баските”, но през вторите 45 минути върнаха гол и в крайна сметка двата отбора завършиха 90-те минути при резултат 1:1.

Шестима нови футболисти каращи проби и двама юноши взеха участие в спаринга.

Ако не сте успели да присъствате на двубоя, то екипът на TribunaPlovdiv.bg направи за вас кратък обзор с представянето на всеки един от новите играчи и на някои други, които грабнаха окото ни с играта си.

Лукас Масоеро – Създаде рискови ситуации на няколко пъти с връщания на топката назад и с грешни пасове.

Диниш Алмейда – Внесе стабилност в защитата на Локомотив и затвърди мнението от изминалата година за добрите си качества.

Милош Петрович – Изключително активен, раздвижваше играта с пасове във всички посоки.

Момчил Цветанов – Имаше няколко възможности за пробив, но не се възползва ефективно.

Миховил Клапан – Не се отличи. Играеше предимно на сигурно с къси подавания.

Парвиз Умарбаев – Играч на мача. Почти всички атаки минаваха през таджикистанеца, който бе влязъл в ролята на липсващия Димитър Илиев.

Матиас Акуня – Нито впечатли нито разочарова, разписа се с добро овладяване и няколко добри центрирания.

Габриел Молтер – Направи впечатление връщането му в задни позиции, за да помага и изнася топката. Имаше добър шанс за попадение и стреля добре, но вратарят на Куклен – Акалски извади кълбото. Впечатли със страхотен поглед и пас към Умарбаев, който бе оставен сам срещу Акалски.

Анте Аралица – Не ефективен пред вратата на противника

Давид Малембана – Затвърди мнението от изминалата година за добрите си качества.

Игор Хайнен – Показа добри умения пред паса и изведе Карагарен на отлична позиция.

Валентино Полиезе – На няколко пъти впечатли с дълги пасове.

Мирза Хасанбегович – Футболистът, който се отличи най-много от новите дошли на проби. Разписа се при първото му докосване и първия шанс пред него, като трябва да се отбележи, че ситуацията не бе лесна. На няколко пъти се оказваше в засада, като направи впечатление липсата на тайминг. Показа добра игра и с двата крака.

Октай Юсеин – Имаше два шанса за изстрел във вратата на гостите, но не успя да се отличи.