ВетераниЛокомотив ПловдивФутбол

Ветерани на Локомотив вдигнаха титлата след осем гола срещу Асеновец

Ветераните на Локомотив станаха областни шампиони!

Това се случи след разгромна победа с 6:2 над Асеновец (Асеновград) на помощния терен на Лаута, а гостите се отказаха от правото да играят реванш следващата седмица, което направи локомотивци първенци на областта и осигури участието им в републиканското първенство!

Срещата започна с доминация на “черно-белите”. След края на първото полувреме и куп пропуски пред вратата на Асеновец, резултата бе само 1:0 за Локомотив. Автор на попадението стана Роберт Петров в 30-та минута. Втората част започна ударно, като в рамките на 20 минути “черно-белите” реализираха цели 4 гола за 5:0 чрез Здравко Лазаров (2) и Атанас Георгиев. Гостите успяха да намалят резултата, като върнаха два гола в рамките на няколко минути за 5:2. Крайното 6:2 оформи Здравко Лазаров с третото си попадение в мача.