Ботев ПловдивЛокомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Феноменално преобразен Ботев свали на земята безидеен Локомотив, Неделев отново герой

Отборът на Ботев (Пловдив) победи с 2:0 градския си съперник Локомотив (Пловдив) в първия кръг от новия шампионат на efbet Лига. “Канарчетата” изиграха страхотен мач и напълно заслужено се поздравиха с успех.

“Смърфовете” от своя страна бяха изключително безидейни, като с почти нищо не затрудниха отбраната на “жълто-черните”.

ТОП Бонуси За Месеца

🎁До 300 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в Бетано ползвай Промо код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁 50 БЕЗПЛАТНИ ЗАВЪРТАНИЯ ЗА НОВ КЛИЕНТ🎁

Вземи бонус

Бонус Комбо - 30лв. залог БЕЗ РИСК - Ранно Изплащане и още много други са активни в Palms Bet. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁До 550 лв. Бонус нов Клиент за Спорт🎁

Вземи бонус

При регистрация в WINBET ползвай Партньорски код BGBONUS и не изпускай бонусите за нов клиент. +18 Отговорна игра. Важат правила и условия.

🎁150 Безплатни Завъртания + до 1500 лв🎁

Вземи бонус

Головете за “канарчетата” реализираха Тодор Неделев (9) и Атанас Илиев (56). Така възпитаниците на Ферарио Спасов стартираха по възможно най-добрия начин новия сезон и дадоха заявка за доста по силен сезон от миналата година.

В първите минути на двубоя играта бе спокойна като до интересни положения не се стигна.

В 6-ата минута “канарчетата” едва не откриха резултата. След центриране на Неделев от статично положение, Бандаловски остана непокрит и стреля с глава, но Луков отрази по много добър начин.

ГОООЛ! Тодор Неделев открива резултата в 9-ата минута!

Тодор Неделев откри резултата, след като си взе топката от Атанас Илиев и с плътен удар с левия крак по диагонала матира Луков.

След гола домакините се поприбраха в собствената си половина и разчитаха предимно на контраатаки.

В 25-ата минута Йосип Томашевич отправи удар отляво, топката рикошира в Станислав Работов и тя стана лесна за улавяне от Янко Георгиев.

В 33-ата минута Вутов стреля от далечна дистанция, но много далеч от целта.

В следващите минути Локомотив владееше повече топката на “Коматево”, но до опасности пред вратата на Георгиев така и не се стигаше.

До края на полувремето нямаше повече интересни положения и “канарчетата” се оттеглиха на почивка с гол аванс.

В 51-ата Аралица стреля с глава, но в страни от целта.

ГОООЛ! Атанас Илиев удвои резултата в 55-ата минута!

Тодор Неделев центрира от корнер, а Атанас Илиев се извиси и отправи удар с глава, а топката влетя в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Луков.

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

Вземи бонус

След попадението темпото на игра отново спадна, а “канарчетата” продължиха да диктуват събитията на терена.

В 76-ата минута Томашевич стреля от много далечна дистанция, но изключително неточно.

В 86-ата минута опасен шут на Малембана от фаул бе отразен от Янко Георгиев. Топката отиде в Масоеро, но той не успя да отправи повторен удар и защитата на Ботев се справи.

До края на мача не се случи нищо интересно и “канарчетата” стартираха напълно заслужено с победа.

Стартовите състави на двата отбора:

Ботев: Янко Георгиев, Иван Бандаловски, Станислав Работов, Виктор Генев, Мите Цикарски, Славчо Шоколаров, Мишел Еспиноза, Маркиньос Педросо, Тодор Неделев (к) (Шопов 86′), Антонио Вутов (Балтанов 79′), Атанас Илиев (Добрев 93′)

Старши треньор: Ферарио Спасов

Локо Пд: Мартин Луков, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев (Цветанов 65′), Петър Витанов (Малембана 61′), Йосип Томашевич, Бирсент Карагарен (Николаев 61′), Лукас Салинас (Минчев 69′), Димитър Илиев (к), Анте Аралица

Старши треньор: Александър Тунчев