ВолейболМарица - жениТрибуна Пловдив TV

СНИМКИ И ВИДЕО: Марица започна трудно, но след това не остави шансове на ЦСКА за победа №15

Марица победи ЦСКА с 3:1 в среща от 18-ия кръг в НВЛ жени. Маричанки започнаха малко сковано двубоя и загубиха първия гейм, но след това успяха да се съвземат и победиха с 3:1. Това беше победа номер 15 за маричанки в първенството.

В първия гейм ЦСКА поведе дори с 5 точки, но Марица успя да изравни, като все пак гостенките измъкнаха гейма с 29:27.

Вторият гейм също не започна добре за маричанки, които все пак изравниха резултата след 25:22.

В следващите два гейма интрига нямаше, като в третия Марица се наложи с 25:12.

В четвъртия гейм маричанки нямаха никакъв проблеми и след 25:15 затвориха мача в своя полза.

Таня Събкова беше най-резултатна с 20 точки, като записа отново 7 аса, както в предния домакински мач срещу Казанлък. Ани Радичева добави 13, а Силвана Чаушева реализира 10, 4-та реализаторка пък беше разпределителката Весела Бончева завършила с 8 точки.

В сряда Марица гостува на Казанлък в отложен мач от 11-ия кръг. Срещата е от 18:00ч. в зала “Арсенал” в Казанлък.

Статистика от мача, благодарение на скаутмена на Марица Влади Каракашков и на volleyballbg.com, може да видиш ТУК.

Вижте видеорепортаж от мача:

* Видеоклипът е качен от екипa на TribunaPlovdiv.bg в 720p HD качество, но YouTube ще го стартира с 360p. За да го стартирате с 720 HD качество е нужно едно кликване на “Настройки” (намира се на черната лента в дясно под клипа) и след това да изберете 720 HD.