ВолейболИз градаНационалиПловдивчаниСъбития

Дневник след четвъртия ден на Евроволей 2015

TribunaPlovdiv.bg продължава да отразява всичко около Европейското първенство по волейбол за девойки до 18 години. Продължаваме рубриката ни „Дневник“, в която ще Ви информираме за всичко, което се е случило в изминалия ден на шампионата на Стария континент, чийто домакини са Пловдив и Самоков.

Вижте какво се случи в срещите в Пловдив от четвъртия ден в отделните ни статии:

СНИМКИ: Полша изхвърли Холандия от Евроволей 2015

СНИМКИ: България загуби от Турция в четвъртия си мач от Евроволей 2015

СНИМКИ: Белгия докосва полуфиналите след обрат срещу Чехия

Вижте тук отзивите от българския лагер след България – Турция 0:3:

Вижте какво заяви либерото на националките Златена Салабашева след двубоя с Турция

Мнението на капитанката Йоанна Атанасова след срещата с Турция

Какво се случва в Самоков:

Четвъртият ден в Самоков премина без изненади, Сърбия надигра категорично Италия и на практика си осигури първото място в групата. Русия се справи лесно с аутсайдера Словения и погледна към полуфиналите. Германия загуби гейм, но победи с 3:1 Гърция.