Новини

Резултатите от мачовете при децата и юношите през уикенда

0 коментара 📁 Ботев, Брестник, Дюш, Локомотив, Марица, Спартак, ФК Евроколеж, ФК Раковски, Футбол 🕔07.април 2015
Резултатите от мачовете при децата и юношите през уикенда

ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ 1996/97, 19 кръг:

Родопа – Марица……………………..не игран

Раковски 2011 – Левски (Карлово)…6:0 в Секирово

Металик – Димитровград………………0:1

Арда – Гигант (Съединение)………….3:0

Асеновец – Палас (Рудозем)…………0:1

Брестник – Ботев……………………..сл.0:3

Свиленград

В класирането води Ботев (17 мача) с 49 точки, пред Арда (18) с 40, Асеновец (16) с 32, Димитровград  (16) с 30, Свиленград (16) с 30, Палас (Рудозем)  (15) с 29 и т.н.

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ 1998/99, 22 кръг:

Кричим – Марица………………………….2:2

Траките (Скутаре) – Ботев……………..0:4

Спартак – Евроколеж…………………….2:0

Марица (Маноле) – Ботев (Рогош)….1:3

Раковски 2011 – Вихър (Войсил)…сл.0:3

Брестник – Левски (Карлово)………….7:0

Вихър (Белозем) – Асеновец……..прекратен*

почива: Локомотив

*Срещата Белозем – Асеновец е прекратена в 68. минута при резултат 2:2. Предстои СТК при ЗС на БФС – Пловдив да се произнесе за резултата от мача.
В класирането води Ботев (20 мача) с 57 точки, пред Спартак (18) с 48, Локомотив (19) с 42, Брестник (21) с 41, Кричим (19) с 38, Асеновец (13) с 31, Марица (18) с 26 и т.н.

ДЕЦА „А“ 2000, 12 кръг:

Марица – Спартак (Болярци)……………………….4:2

Тракия (Стамболийски) – Локомотив……………0:1

Ботев – Спартак………………………………………….0:1

Брестник – Ботев 2002………………………………..0:3

Асеновец – Атлетик (Куклен)……………………….6:0

В класирането водят Ботев и Ботев 2002 с по 33 точки, пред Локомотив и Спартак с по 22 и с по -1 мач, Асеновец с 16 (-1 мач), Марица с 15 и т.н.

ДЕЦА „Б“ 2001, 12 кръг:

Марица – Спартак……………………………………….0:2

Гигант (Съединение) – Кричим……………………..6:1

Борислав – Асеновец………………………………отложен

Сокол-Ф (Д.Воден) – Локомотив……………………0:6

Брестник – Ботев…………………………………………0:4

В класирането води Ботев (11 мача) с 31 точки, пред Локомотив (11) с 29, Спартак (10) с 24, Асеновец (10) с 23, Гигант (12) с 21 и т.н. Марица е на 9-то място с 4 точки от 11 мача.

ДЕЦА „Б“ (СЕВЕР) 2001, 9 кръг:

Вихър (Строево) – Левски (Карлово)…………….1:2

Раковски – Белащица…………………………………..3:0

Металик – Хисаря………………………………………..9:0

почива: Труд

В класирането води Раковски (8 мача) с 24, пред Металик (7) с 18, Левски (8) с 15, Труд (7) с 12.

ДЕЦА – „ЦЕНТЪР“ 2002, 14 кръг:

Ботев – Марица……………………………………………7:1

Марица (Градина) – Спортинг (Бенковски)…сл.0:3

Евроколеж – Спартак-2 ………………………………. 1:4

Брестник – Локомотив………………………………сл.0:3

Левски (Карлово) – Спартак…….на 7 април от 16,30 часа

Калояново – Асеновец…………….на 8 април от 15,00 часа

почива: Евроколеж

В класирането води Ботев с 36, пред Локомотив с 31, Спартак с 27, Марица с 26, Левски (Карлово) с 24 и т.н.
Резултати Футбол 9, Футбол 7 и Футбол 5 (Деца набор 2003, 2004, 2005 и 2006/07):

Футбол 9 (ДЕЦА 2003)

16. кръг – 4 април

Орлета – Марица …………………………0:6

Векта – Екохотел ………………………….2:1

Евроколеж – Ботев ……………………..0:16

Металик – Гигант (Сд)…………………..2:6

Родопея – Пловдив 2014 ……………..0:3

Локомотив почива

Футбол 7 (ДЕЦА 2004)

17 кръг – 4 април

Марица – Суперстарс ……………….. 10:0

Локомотив-2 – Ботев ……………… отложен

Спартак – Ботев-2002 ………………… 2:2

Асеновец – Векта ………………………. 0:4

Тополово – Металик …………………… 2:3

Тракия – Борислав …………………….. 2:2

Орлета – Локомотив-1 ………….. отложен

16 кръг – 1 април

Ботев – Марица ………………………… 5:0

Ботев-2002 – Локомотив-2 …………. 2:3

Суперстарс – Орлета ………………… 1:3

Векта – Спартак ………………………… 2:0

Металик – Локомотив-1 ……………… 3:6

Борислав – Асеновец ………………… 1:4

Тополово – Тракия-2004 …………….. 1:2

Футбол 7 (ДЕЦА 2005)

17 кръг – 5 април

Ботев-1 – Локо-2000 ………………….. 5:1

Локомотив-1 – Атлетик ………………. 9:1

Атлетико-2002 – Локомотив-2 …….. 0:5

Суперстарс – Орлета ………………… 4:7

Асеновец – Ботев-2 …………………… 0:3

Спортинг – Векта ………………………. 1:4

16. кръг – 2 април

Векта – Атлетико-2002 ……………….. 4:1

Атлетик – Ботев-1 ………………….. отложен

Локо-2000 – Спортинг …………………. 3:0

Орлета – Ботев-2 ………………………… 2:2

Локомотив-1 – Асеновец ……………… 3:1

Локомотив-2 – Суперстарс ………….. 3:4

Футбол 5 (ДЕЦА 2006, 2007)

14. кръг – 2 април

Пловдив-2014 – Суперстарс-1 ……. 6:2

Ботев-1 – Ботев-2002 …………………. 6:2

Суперстарс-2 – Ботев-2 ……………… 0:6

УФК В.Левски – Локомотив-1 ………. 3:7

Орлета – Векта ………………………….. 1:7

Асеновец – Локомотив-2 …………….. 5:2

15. кръг – 5 април

Векта – УФК В.Левски ………………… 6:0

Ботев-2002 – Пловдив-2014 ……….. 6:3

Локомотив-2 – Ботев-1 ………………. 1:7

Асеновец – Суперстарс-2 …………… 5:0

Суперстарс-1 – Орлета ………………. 1:6

Локомотив-1 – Ботев-2 ……………….. 1:4

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Сподели тази статия с приятели

Няма коментари

Съжаляваме, но няма коментари още!

В момента няма коментари за тази статия, но ти може да си първия, който ще напише мнението си.

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са маркирани *