Новини

Старши треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров абсолютно нормално не можеше да повярва, че тимът му е допъснал пълен обрат от Лудогорец. „Нямахме нищо общо второто полувреме с първото. Ще гледам на спокойствие мача, но имахме

Прочети повече

Футболистът на Ботев Пд Тодор Неделев беше избран за най-добър играч в двубоя срещу Лудогорец (2:3) от 9-ия кръг на Първа лига. Той реализира красив гол в мрежата на съперника, но това се оказа недостатъчно,

СНИМКИ: От 2:0 до 2:3…това е кошмар!

СНИМКИ: От 2:0 до 2:3…това е кошмар!(3)

Ботев (Пд) се срути за едно полувреме в деветия кръг на Първа лига... Тази вечер в кв.Коматево "канарчетата" допуснаха обрат от 0:2 до 3:2 от Лудогорец в среща от деветия кръг на Първа лига. Ботев (Пд) започна

Карагарен: Не може всеки мач да побеждаваме

Карагарен: Не може всеки мач да побеждаваме(0)

Бирсент Карагарен бе определен за Играч на мача Септември - Локо Пд, завършила 1:3. Той вкара гол и даде асистенция за победата на пловдивчани. "Желаехме повече победата. Чакахме си шанса, който дойде. Ранният гол в нашата

Ботев (Пд) трябва да вкара гол

Ботев (Пд) трябва да вкара гол(0)

Тази вечер от 20:00ч. Ботев (Пд) приема шампиона Лудогорец в среща от деветия кръг на Първа лига. "Канарите" са в серия от две поредни равенства без да вкарат попадения - 0:0 срещу ЦСКА-София и 0:0 срещу

Групата на Ботев (Пд) за домакинството на Лудогорец

Групата на Ботев (Пд) за домакинството на Лудогорец(0)

Старши треньорът на Ботев Николай Киров определи група от 18 футболисти за предстоящия шампионатен сблъсък с тима на Лудогорец. Двубоят със "зелените" е на 23-ти септември от 20:00ч. на "Футболен комплекс Ботев 1912". В трети пореден

Акрапович: Преди мача казах кои ще са голмайсторите

Акрапович: Преди мача казах кои ще са голмайсторите(0)

Старши треньорът на Локомотив (Пд) Бруно Акрапович говори след успеха над Септември (Сф) с 3:1 в деветия кръг на Първа лига. "Не играхме добре в първите 25 минути. Допуснахме много бързо гол, но след това вкарахме

Локомотив (Пд) се разгърна творчески за обрат над Септември (Сф)

Локомотив (Пд) се разгърна творчески за обрат над Септември (Сф)(0)

Локомотив (Пд) продължава да лети в Първа лига... Тази вечер "смърфовете" на Бруно Акрапович се саморазправиха с предпоследния в класирането Септември (Сф) и успяха да вземат безавариен успех с 3:1 като гост. На Националния стадион "черно-белите"

Ботев чака отговор от Владимир Гаджев

Ботев чака отговор от Владимир Гаджев(4)

През следващата седмица Ботев (Пловдив) очаква отговор от Владимир Гаджев. Бившият национал е без отбор, след като се раздели с кипърския Анортозис. 31-годишният полузащитник имаше покана и от Ботев (Враца). При това тя дойде от

„Черно-бялата“ инерция смазва Септември (Сф)…

„Черно-бялата“ инерция смазва Септември (Сф)…(0)

Локомотив (Пд) търси нов успех в Първа лига. След сладката победа над Левски в миналия кръг (1:0), сега момчетата на Бруно Акрапович ще опитата да сломят съпротивата на Септември (Сф) в среща от деветия кръг